Wśród marek produkujących bieliznę tylko niektóre zasłużyły sobie na świątową rozpoznawalność. Jedną z nich jest Simone Pérèle – pochodząca z Francji marka, która istnieje od 1948 roku i została stworzona przez kobietę i dla kobiet. Doskonałej jakości figi i biustonosze najpierw podbiły francuski rynek, a potem stopniowo zyskiwały popularność w kolejnych krajach. Dziś figi, stroje kąpielowe czy biustonosze Simone Perele można dostać w wielu polskich sklepach stacjonarnych i internetowych.

Koronkowe figi i biustonosze Simone Perele

Francuska marka szczególnie wsławiła się zdobieniem bielizny wyjątkowymi, precyzyjnymi, a jednocześnie komfortowymi w noszeniu, koronkami. Franuskie koronki, austrackie hafty, najwyższej jakości materiały i niepowtarzalne modele – wszystkie te elementy przyczyniły się do popularności marki, zarówno wśród kobiet o tradycyjnym podejściu do garderoby, jak i tych bardziej nowoczesnych. Nadal wiele elementów zdobniczych bielizny wytwarzanej przez markę powstaje ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Biustonosze Simone Perele wyróżniają się też zastosowaniem najnowszych technologii dla komfortu noszenia, jak choćby wykorzystanie specjalnej struktury materiału, dzięki ktorej skóra może oddychać i noszenie biustonosza jest komfortowe nawet w najbardziej ciepłe dni.

Dla każdego coś miłego

Simone Perele zapewnia szeroki wybór modeli, dzięki czemu odnajdą tu fason dla siebie kobiety w różnym wieku, w różnych rozmiarach i o najróżniejszych gustach. Każda jednak może mieć pewność, że inwestując w produkty marki, inwestuje w siebie, swoje dobre samopoczucie i wygodę.