wyszukiwanie zaawansowane
1 » Magazyn Beading Polska2

Tutoriale

alt

Dziękujemy za wspólne koralikowanie!Szanowni Klienci, z dniem 31.12.2019 nasz sklep zawiesza działalność.
Dziękujemy za wspólne lata z Beading Polska!
Dear Customers, from 31.12.2019 our shop will suspend its activity.
Thank you very much! 

Żegnamy się   alt   Gdy w czerwcu 2013 roku wydawaliśmy pierwszy numer "Beading Polska" byliśmy pełni obaw, altczy nasze czasopismo trafi do Waszych serc, a prezentowane przez nas pomysły zainspirują do spróbowania swoich sił w koralikowaniu. Dziś, po ponad 350 opracowanych wzorach i instrukcjach wiemy, że udało nam się wesprzeć w odkrywaniu tajników beadingu istne tłumy fantastycznych rękodzielników! Poznaliśmy mnóstwo utalentowanych twórców, spędziliśmy setki godzin na kreatywnych burzach mózgów, oglądaliśmy przepiękne dzieła Waszych rąk, słuchaliśmy przemiłych słów ale i konstruktywnej krytyki, dzięki której mogliśmy się uczyć i rozwijać, by nasz tytuł był coraz lepszy!

      Numer 4/2018 sierpień-wrzesień był już niestety ostatnim wydaniem naszego czasopisma. Dziękujemy Wam serdecznie za wspaniałe 5 lat pełne twórczej pasji, uśmiechu i kreatywności!

 

Magazyn Beading PolskaBEADING POLSKA:
Dwumiesięcznik Beading Polska to pierwsze w Polsce czasopismo o koralikach, biżuterii hand–made i rękodziele. Pismo skierowane jest do szerokiego grona rękodzielników specjalizujących się w tworzeniu biżuterii i wszelkiego rodzaju ozdób z koralików i innych materiałów.
Beading Polska ukazuje się od 2013 roku i od tego czasu aktywnie wspiera i promuje polskie rękodzieło oraz rodzimych artystów. Pomaga zdobywać nowe umiejętności, poznawać tajniki technik rękodzielniczych, wspiera w rozwiązywaniu problemów nurtujących środowisko rękodzielników. Wskazuje i opiniuje nowe materiały i rozwiązania na rynku hand–made.
Na łamach Beading Polska prezentujemy galerie najciekawszych prac polskich i zagranicznych artystów, fantastyczne projekty koralikowe i nie tylko – do samodzielnego wykonania, instrukcje z wykorzystaniem nowych materiałów na rynku, wywiady z twórcami rękodzieła, relacje z imprez, wystaw, targów.
Dostępny jest w salonikach prasowych sieci Ruch, Kolporter oraz Empik, a także w branżowych sklepach internetowych i stacjonarnych. Magazyn wydawany jest w dwóch wersjach: tradycyjnej – drukowanej i elektronicznej – pdf.

 

ISSN: 2300-8369
Częstotliwość ukazywania: Dwumiesięcznik

Magazyn Beading Polska w całości ani w żadnej jego części nie może być kopiowany bądź powielany w jakikolwiek sposób, mechanicznie, chemicznie bądź elektronicznie bez zgody wydawcy. Projekty w tym magazynie są prezentowane na potrzeby inspiracji i nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych ani jako materiał szkoleniowy bez zgody autorów materiałów oraz Beading Polska. 
Redakcja nie zwraca materiałów nie zamówionych i zastrzega sobie prawo ich redagowania i skracania, w tym prawo skracania korespondencji. Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych instrukcji oraz materiałów reklamowych.
Tytuł i koncepcja redakcyjna, włącznie z hasłami stałych rubryk tematycznych, są chronione prawami autorskimi. Copyright by Beading Polska, Galeria Margo.

 
Przejdź do strony głównej